JEST „DUŻO WOLNEGO POWIETRZA“ DLA BITCOIN’A DO 7 TYS. DOLARÓW, JEŚLI TEN POZIOM ZOSTANIE UTRACONY.

Bitcoin ryzykuje spadek do niskich 7.000 dolarów, ponieważ cena przygotowuje się do spadku poniżej kluczowego poziomu wsparcia określonego przez Ichimoku Cloud.
Wielu analityków potwierdziło, że w trzecim kwartale 2020 r. wiodący składnik aktywów kryptograficznych spadnie w kierunku tego regionu.
Po korekcie BTC może nastąpić długoterminowy wybieg byka, ponieważ będzie on pełnił rolę ostatecznego shake’u przed wybuchem makro w górę.
Zdaniem analityków Bitcoin z technicznego punktu widzenia znajduje się obecnie na krawędzi klifu. Mówią, że jeśli aktywa przesuwają się dalej, niż ma to już miejsce od połowy 9000 dolarów, to ryzykuje spadek do 7000 dolarów.

BITCOIN JEST NA SKRAJU SPADKU DO 7000 DOLARÓW.
Podczas gdy działania cenowe Bitcoina mogły wydawać się niewystarczające w ciągu ostatnich kilku dni, atutem jest deptanie się po bardzo cienkim lodzie.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
18 lipca jeden z traderów podzielił się poniższym wykresem, który pokazuje, że aktywa są obecnie na palcach w chmurze Ichimoku.

Jak powiedział, „codzienne wsparcie chmury jest respektowane… na razie“, odnosząc się do tego, jak blisko jest do utraty tego poziomu technicznego.

Bitcoin
Wykres akcji cenowej BTC ze wskaźnikiem Ichimoku Cloud z „Big Chonis Trading“ (@Big Chonis na Twitterze). Wykres z TradingView.com

Jeśli Bitcoin wpadnie w chmurę Ichimoku, której górne pasmo rośnie, prawdopodobnie rozpocznie się to, co jest znane jako „end-to-end-move“.

Jeśli okaże się to w pełni, ruch zajmie BTC do 7.000 dolarów po raz pierwszy od kwietnia.

Oczekiwania co do korekty do 7000 dolarów, a może i niższych, zostały potwierdzone przez innych komentatorów rynku.

Ten sam inwestor, który przewidywał, że Bitcoin Future spadnie do poziomu $6.400 w 2019 roku na rynku niedźwiedzi, podzielił się niedawno analizami sugerującymi, że BTC osiągnie poziom $7.000 w 3Q 2021. Przypisał to uczucie byczemu wskaźnikowi trendu, który wkrótce zmieni się w niedźwiedzie, wraz z fraktalem, że korekta do ~6.800-7.200 USD jest wysoce możliwa.

DŁUGOTERMINOWY PRZYPADEK BYKA W STANIE NIENARUSZONYM

Podczas gdy istnieje silny zbieg handlowców oczekujących powrotu do 7000 dolarów, a może nawet niżej, większość pozostaje przekonana, że następuje bieg byków.

Jeden z traderów, który wierzy, że Bitcoin spadnie do najniższych poziomów w 2020 roku, podzielił się tym wykresem kilka dni temu.

Jak donosi Bitcoinista, podczas gdy on oczekuje wyżej wymienionego spadku, inwestor myśli również, że Bitcoin będzie rajdować do nowego wszechczasów powyżej 20.000 dolarów po wspomnianym spadku.

Bitcoin
Makroanaliza BTC przez inwestora „TraderXO“ (@TraderX0X0) na Twitterze). Wykres z TradingView.com

Jest to zgodne z niezliczoną ilością innych komentatorów, którzy twierdzą, że Bitcoin historycznie widział korekty w trzecim kwartale lat, a następnie zebrał się w Q4 i Q1.